_MG_8602.jpg

Naša Filozofia

Veríme, že naša práca má hlbší charakter ako len zoštíhlenie, či vybudovanie masívneho bicepsu. Ponúkame dlhší a plnohodnotnejší život bez bolestí kĺbov a chrbtice. Sme miestom, kde sa naši klienti vrátia k pôvodnému cvičeniu len s vlastnou váhou a nakoniec zistia, že pokiaľ sa zamerajú na zdravie, silu a flexibilitu dosiahnu aj vysnívanú postavu.

IMG_0748-Edit.jpg

Prečo cviky s vlastnou váhou

Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá. Lebo sú efektívnejšie. Vaše telo totiž vykonáva pohyb ,na ktorý bolo priamo stvorené. Posledné výskumy jasne dokazujú, že cviky s vlastnou váhou dokážu ideálne vybudovať silu a objem svalstva. Navyše vďaka nim získate aj flexibilitu, ktorá prirodzene rieši rôzne dysbalancie. Zbavíte sa tak zranení a bolestí či už chrbtice, šliach, alebo kĺbov.

Jóga ako kompenzačné cvičenie

Ako sme už spomínali vyššie, našou hlavnou doménou je zlepšenie kvality života, nielen úprava postavy. Práve preto je nutné silové cvičenie, ktoré praktizujeme cez cviky s vlastnou váhou správne vykompenzovať. Na to nám slúži jóga, ktorá má tisícročné základy a vynikajúce zdravotné benefity, pokiaľ sa cvičí pravidelne.

Náš tréning

Je práve kombináciou jogy a cvikov s vlastnou váhou. Úvodné rozhýbanie, rozcvička a záverečný strečing našich tréningov sú cvičené práve pomocou jógy. Hlavná časť tréningu je zostavená z cvikov s vlastnou váhou, ktorých stupeň obtiažnosti je zvolený podľa úrovne klienta ( začiatočníci: kliky na kolenách, pokročilí: mužské kliky, experti: klik na jednej ruke). Samozrejme sú tieto cviky potom kombinované aj s kardiom, alebo sú cvičené v supersériách, aby došlo aj k posilneniu kardiovaskulárneho systému a pľúc.

IMG_4170.jpg

Profesionálni tréneri

IMG_2864-Edit-2.jpg
IMG_0992-Edit-2.jpg
admin-ajax.php.jpg
NEW_4155-Edit.jpg

Gabriel Lučenič

Fyzioterapeut/Manažér

Mudr. Lýdia Lučenič

Doktor/Tréner

Kamil Kuba

Tréner

Kristína Liptáková

Tréner

Objednajte sa na nezáväzný tréning

Text, či fotky vám nestačia?Vyskúšajte si náš tréning a vytvorte si názor sami a to úplne zadarmo.