IMG_2864-Edit-2.jpg

Gabriel Lučenič

Fyzioterapeut / Manažer

K trénovaniu som sa dostal po tom, čo som prekonal veľmi závažné zranenie chrbtice. Zlepšenie lekári odhadovali len po operačnom zákroku. Ten mi však prišiel pomerne nebezpečný a tak som sa rozhodol nájsť iné, alternatívne spôsoby. Ukázalo sa, že správne cvičenie dokáže nie len môjmu stavu pomôcť, ale ho skoro úplne napraviť .


Dnes môžem kľudne robiť mŕtve ťahy, či kliky v stojke a nič pritom necítim.


Moja trénerská kariéra začala vo februári 2010 a odvtedy mám za sebou viac ako stopäťdesiat spokojných klientov. Práve počas ich trénovania som vytvoril veľmi špecifickú filozofiu. Ide o súhrn cvikov a stravovacích návykov, ktoré sú určené hlavne pre ľudí, ktorí nechcú a nemajú čas venovať celé svoje voľno iba cvičeniu a nedokážu sa tiež úplne obmedzovať v stravovaní.


Vytvoril som postupy, pri ktorých budú mať ľudia výsledky aj pri dvoch tréningoch do týždňa.


Dôkazom toho, že tieto techniky zaberajú je obrovský počet spokojných klientov, ktorých som už všetkých nedokázal sám trénovať a to podnietilo založenie tímu Workouts. S tým súvisí aj vznik náučných videí uverejnených na našom blogu.


Absolútnou prioritou je totiž vždy klientov naučiť ako ich telo funguje, aby jedného dňa už trénera nepotrebovali,a vedeli sa prispôsobiť každej životnej situácii sami a pri tom dosahovali ciele, ktoré si stanovili.