top of page
IMG_4562.jpg

Handstand workshop

01.07.2023 o 14:00

Láka ťa zistiť aké je to stáť na rukách a byť dole hlavou? Skúšaš to doma, ale jednoducho to nejde a stále je to len o pár sekundách a už nevieš, kde robíš chybu? Tento workshop je potom práve pre teba!

Niekedy len chcieť nestačí a cesta pokus a omyl je pri stojkách veľmi náročná. Správne vysvetlenie fundamentálnych základov ti ušetrí možno aj mesiace tvrdej driny a frustrácie. A môže byť rozhodujúce v tom, či sa ti stojku vôbec niekedy podarí naučiť.

Screenshot 2023-05-06 at 16.12.20.png

Prečo práve stojka

Stojka ako taká je neskutočný nástroj pre tvoje telo. Na jej zvládnutie totiž musíš získať neuveriteľnú koordináciu a sebapoznanie. Silný core a ramená su tiež nutnosťou, nehovoriac o tom, že bez potrebnej mobility tzv. straighthandstand-u nie je možné spraviť. Práve z týchto dôvodov je to pre nás jeden z kráľovských cvikov.

IMG_4161.jpg
Acroyoga Handstand Downward Dog

​Čo ti kurz prinesie?

-Fundamentálne základy stojky
-Cviky na získanie mobility ramien a hrudnej chrbtice
-Príprava zápästí
-Ako docieliť perfektne rovnú stojku, namiesto tzv. banna stojky
-Postupný progres v jednotlivých cvikoch stojky
-Ako sa vykopnúť, alebo vytlačiť do stojky
-Balančné cviky v stojke pri stene, ktoré môžeš trénovať aj doma
-Prípravné cviky pre stojku
-Ako zakomponovať stojku do tréningu

Skúsení tréneri

Náš kurz povedú zakladatelia centra Workous - Gabriel a Lýdia Lučeničovci. Stojkám sa venujú už vyše 5 rokov a popri tom zistili, že pre rýchly progres je nutná správna metodika. Bez nej totiž aj každodenný tréning a pevná vôľa nemusia stačiť na zvládnutie tohto majstrovského cviku.

45 EUR
IMG_4578.jpg

Workshop sa bude konať 01.07.2023 v našich priestoroch na Dunajskej ulici 23, 811 08 Bratislava. Kurz sa koná od 14:00 do 17:00.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás kľudne kontaktujte.

bottom of page