top of page

Mobility/Strenght

Sila pohybu

Predstavte si ako v sedemdesiatke beháte,  drepujete, alebo proste normálne fungujete bez ohľadu na váš vek. O to presne v tomto programe ide. Rozvíjať plnú dráhu pohybu a potom silu v nej.  Aby ste sa aj vo vyššom veku cítili dobre a netrápili vás žiadne bolesti a podobne. A ako bonus sa po ceste môžete naučiť pár vecí ako stojky, splity a podobne...

Do dont tutorial 2.jpg

Pohybový vzorec

Na získanie plnej kontroly nad vašim telo je najprv treba správne pochopiť, prečo a ako má fungovať.  Preto kladieme dôraz na to, aby sme klientom vysvetlili, aj prečo tak jednotlivé cviky majú robiť. A pri prípadoch s bolesťami, prečo tá bolesť vznikla a ako sa s ňou postupne vysporiadať.

Postupne sa klienti potom prepracovávajú cez jednotlivé stupne cvikov, tak aby boli pripravení na akékoľvek zaťaženie v budúcnosti.

IMG_4289.jpg

Cviky

Cviky sú volené extrémne subjektívne pre každého klienta. Kde najprv zisťujeme kde má kliento disbalancie, alebo nedostatky. Tie sa riešia ako prvé a potom postupne sa zaradujú ďalšie a ďalšie cviky, ktoré privádzajú klienta k jeho plnému pohybovému potenciálu. 

Súkromné / Párové tréningy

Kvalita nad kvantitu!Správne prevedenie cviku je absolútne nevyhnuté pri riešeniach bolestí, ale aj pri učeniu sa skillsetov ako sú stojky. Preto u nás skupinové cvičenia nehľadajte. Žiaden tréner totiž nie je schopný správne dozerať a vysvetľovať techniku ak má viac klientov...

Od 18,5 EUR
Yoga Equipment

Objednajte sa na nezáväznú konzultáciu

Text, či fotky vám nestačia?Vyskúšajte si náš tréning a vytvorte si názor sami.

bottom of page